top of page

KİTAPLARIM

Anchor 1
elvan-erdem-kayip-hayat-3.png
KAYIP HAYAT

“Hepimiz, hayatımızı yazıp yönetip oynamıyor muyuz? Bana düşen hayat kırıntısı da bu. Bir ben var sadece, gerisi belki de bir hayalden ibaret. Kim yaşadıklarının gerçek olduğunu ispat edebilir?”
 
SOLUKSUZ BİR HİKÂYE, ACI DOLU BİR GEÇMİŞ, KAYBEDİLEN HER ŞEY…
 
Hamdi’nin akıbeti kasabadaki herkesi endişelendiriyordu. En çok da Şevket’i…
Hamdi kimdi? Kasaba halkının sakladığı sır neydi? Bütün bu yaşananlar gerçek olabilir miydi?
Geçmişte bir bankacı olan Şevket, henüz müdürlüğe terfi almışken büyük bir karar değişikliği ile kurduğu tüm düzeni geride bırakıp ailesiyle tıpkı Şevket’in hayalindeki gibi küçük bir kasabaya taşınırlar. Şevket, taşındıkları evin çatı katında kendine ait, yeni bir dünya yaratmaya kararlıdır. Bu sayede hikâyelerini rahatça kaleme alabilecektir. Fakat kendini kasabanın sırlarına öyle kaptırmıştır ki bu, kendi ile ilgili birtakım gerçeklere de uyanmasına sebep olur.

Anchor 2
YOLGEÇEN HANI

Bu romanda, Aylin ve Selma’nın adı yolgeçen hanına çıkan öğrenci evlerinde yaşanan sıra dışı ama bir o kadar da tanıdık maceralarıyla karşılaşacaksınız.
 
Aylin, sevgilisi Sinan’ın entelektüel tahakkümü altında ezilmekte, kendine özgürce yaşama alanı bırakmayan bu dünyada her geçen gün tükenmektedir. Kurtuluşu, özgürlüğü, dostluğu, sıradan insanların kendini kasmayan hayatlarında bulur. Ev arkadaşı Selma’yla küçücük bir evde kurdukları iki kişilik yaşam, kısa bir süre sonra birçok ilginç insanın dolup taştığı ‘yolgeçen hanı’ na dönüşür.
 
Bu ortamda hayatının en tutkulu aşkını bulan Aylin, bir taraftan hayal bile edemediği büyülü bir rüya içinde yaşarken bir taraftan tehlikeli bir kıyıya, acı denizine doğru sürüklenmektedir. Genç kız bunu fark ettiğinde geriye dönmek için çok geçtir.

elvan-erdem-yolgecen-hani-2.png
bottom of page